4 KOLEJKA: Wysokie zwycięstwo!

W sobotnim meczu czwartej kolejki czwartej ligi Czarni Połaniec pokonali na własnym boisku Zdrój Busko-Zdrój aż 4:0.

Czarni Połaniec - Zdrój Busko-Zdrój 4:0 (2:0)

Bramki: Maciej Witek 3, Damian Skiba 25, Piotr Kamiński 75, Mateusz Załucki 90 z karnego.

Czarni: Janowski - Krępa, Załucki, Witek, Bażant - Tetlak (75. Cecot), Ryguła - Muniat (55. Trytek), Skiba (70. Gilar), Miazga (60. Stypa) - Kamiński (87. Bandziarowski).

Zdrój: Majcherczyk - Radwański, Kula, Kolasa - Jasiak (46. Pietras), Sinkiewicz, Sztuk, Stachura, Rogoziński (46. Słaby) - Zaręba (75. Ciepliński), Zawadzki.

Sędziował: Jakub Pieron

- Był to typowy mecz walki. Zawodnicy obu drużyn grali bardzo ostro. Dzięki naszej dobrej grze goście nie stworzyli sobie żadnej podbramkowej sytuacji. Wszelkie przepychanki wygraliśmy mądrością - mówił Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.

- Przeciwnik był lepszy od nas w tym spotkaniu. Gospodarze strzelili szybko gola. Później podwyższyli prowadzenie. Nie mieliśmy za wiele do powiedzenia w tym pojedynku - skomentował Ireneusz Pietrzykowski, trener Zdroju.

Źródło: www.echodnia.eu/